03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V
| Wi-Fi | Πάρκινγκ Υπηρεσία παρκαδόρου | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Γρήγορο check-in/ -out | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Wind surfing Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παρκοκρέβατα | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα | Κλιματισμός |
Το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V São Vicente απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τον Κήπο με τις Ορχιδέες και περίπου 1 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Οικολογικό Πάρκο Voturuá. Στο διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Το διαμέρισμα απέχει περίπου 6 χλμ. από το Μουσείο Καφέ Βραζιλίας, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η παραλία Gonzaguinha απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
Το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V παρέχει στους επισκέπτες γκαρνταρόμπα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα 130 τ.μ. Διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία. Ο αστικός σιδηρόδρομος Jose Monteiro βρίσκεται σε απόσταση μόνο 400 μέτρων. Στην περιοχή προσφέρονται διάφορες δραστηριότητες όπως μίνι γκολφ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο67 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Δείπνο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ποδηλασία
- Μπόουλινγκ
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Μαθήματα αεροβικής
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία παρκαδόρου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παρκοκρέβατα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V αποτελεί 134$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V;
Το το διαμέρισμα 03 Dormitorios Em Frente A Praia Do Itarare / S.V παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο αυτό το διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του αυτό το διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.